Gerard 't Hart - Colourful Composition - Verkocht

Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!
Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!Gerard 't Hart - Colourful Composition kopen? Bied vanaf 33!
  • Gerard 't Hart (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Conditie: uitstekend.
Editie: 50 ex. Nummer 2.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending eventueel mogelijk.

Dit item is verkocht voor 37,95 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-11-2022 om 22:49
Eindtijd:24-11-2022 om 20:00
Hildedb
24 nov. / 19:54
€ 33