Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier - Verkocht

Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!
Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!Gerard 't Hart - Zonder Titel, 1987, 38/50 - Zeefdruk op papier kopen? Bied vanaf 40!
  • Gerard 't Hart (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstIngelijst
Afmetingen62.5 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage38/50
Soort lijst:Houten lijst met glasplaat.

Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.

Indien u binnen drie werkdagen na het sluiten van de veiling nog geen mail van ons heeft ontvangen, controleer dan even uw spamfolder.

(VK361842)

In goede staat.

Gerard 't Hart (1933)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
78 cm
98 cm
51.5 cm
62.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 15:00
Eindtijd:08-03-2020 om 19:00
VLEMI
08 mrt. / 09:39
€ 40