Gerard van Eck - Abstracte compositie - Verkocht

Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!
Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!Gerard van Eck - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 89!
  • Gerard van Eck (1901-1974)
Jaartal1962
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
olieverf op doek, gesigneerd links onderin, ingeschreven op achterkant, genumeerd 265, in goede conditie, gedateerd 1962, afmetingen met eenvoudige lijst 60x50 cm. Provenance prive verzameling in Amsterdam.

in zeer goede conditie

Gerard van Eck (1901-1974)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  BarbizonArt
FA. (1)

Lid sinds 2019
25 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 102,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 16:10
Eindtijd:07-03-2020 om 22:08
Arnvdw
07 mrt. / 20:44
€ 89