Gerard van Rooy, ets en aquatint: Krab - Verkocht

Gerard van Rooy, ets en aquatint: Krab kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Gerard van Rooy, ets en aquatint: Krab kopen? Bied vanaf 30!Gerard van Rooy, ets en aquatint: Krab kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

de oplage van deze ets-aquatint uit 1966 is 15 exemplaren, dit is druk 6.

beeldformaat 253 x 375 mm., gedrukt op simili-japon.

Vrije Volk 1.03.1966: 'Fraai stukje grafisch werk'.

met potlood gesigneerd.

verzendkosten Nld. 7,50, zonder kosten in Utrecht af te halen

Gerard van Rooy (1938-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-05-2014 om 15:07
Eindtijd:01-06-2014 om 15:07
eligius
26 mei / 11:32
€ 30