Gerard van Rooy - Gerard van Rooy, ets en aquatint: Ruwe bolster - Verkocht

Gerard van Rooy - Gerard van Rooy, ets en aquatint: Ruwe bolster kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 14,00

Gerard van Rooy - Gerard van Rooy, ets en aquatint: Ruwe bolster kopen? Bied vanaf 20!Gerard van Rooy - Gerard van Rooy, ets en aquatint: Ruwe bolster kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets wordt door Gerard van Rooy ook wel genoemd "zwarte pit" (zo staat deze in zijn oeuvrecatalogus vermeld).

Druk van de etser; no. 2 van de 60 exemplaren; gemaakt in 1996. Formaat: diameter 73 mm., gedrukt op Hahnemühle.

Met potlood gesigneerd, zie foto.

Gerard van Rooy (1938-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Evelyn
FA. (5)

262 verkochte items
Dit item is verkocht voor 14,00
Starttijd:28-06-2018 om 17:13
Eindtijd:03-08-2018 om 16:46
hugues
03 aug. / 14:06
€ 14