Gerard van Rooy - Muur.

Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!

Gerard van Rooy - Muur.

Verkoopprijs: € 25,00

Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!Gerard van Rooy - Muur. kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Josboek

Lid sinds 2019
67 verkochte items
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
Jaartal1976
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/60
Ets in relief (zie foto) met gemetselde stenen en muuranker met bloemen.

Ets in goede staat; passepartout licht gekreukt aan randen.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:07-04-2019 om 15:58
Eindtijd:21-04-2019 om 20:55

dewijn
12 apr. / 21:34
€ 25