Gerard Voet - 3 luik

Gerard Voet - 3 luik kopen? Bied vanaf 60!

Gerard Voet - 3 luik

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Voet - 3 luik kopen? Bied vanaf 60!Gerard Voet - 3 luik kopen? Bied vanaf 60!Gerard Voet - 3 luik kopen? Bied vanaf 60!Gerard Voet - 3 luik kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Maxman01
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Gerard Voet (1944)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
Lijst39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi drieluik van deze schilder/galeriehouder.

In oorspronkelijke lijst achter glas.

Gerard Voet (1944)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Maxman01
FA. (1)

Lid sinds 2020
1 verkochte items
29 cm
39 cm
19 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 14:13
Eindtijd:03-02-2021 om 21:00

Olifant53
3 feb. / 15:27
€ 60