Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm.

Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!Gerard Wensma - Ingelijste aquarel , Landschap - 1987 - 61 x 81 cm. kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerard Wensma (1919-2001)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 79 cm (h x b)
Lijst61 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste aquarel van de Nederlandse kunstenaar Gerard Wensma (1919-2001).
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
    -Ingelijst in een aluminium ‘Barth’-lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 61 x 81 cm. Beeld, 59 x 79 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In prima staat.
    Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.

    (Wij bieden nog een ingelijste aquarel van Gerard Wensma ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Informatie over de kunstenaar:
    Gerard Emanuel Wensma (Groesbeek 16 maart 1919 – 18 februari Den Haag), schilder en tekenaar.
    -Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten Den Haag. Kreeg les van o.a. Paul Citroen, Gerrit Kiljan en Arend Hendriks.
    -Onderwerpen: Gerard Wensma staat bekend om zijn tekeningen en schilderijen van architectuur en landschappen, maar maakte ook stillevens.
    Hij woonde en werkte in Den Haag en gaf daar tekenles aan de st Vincentius broerderschool en de Albert Schweitzer Mavo.
    Uit een recensie van collega-schilder Jan Jonkergouw (1921-2012): “Gerard Wensma bleef in zijn werk onophoudelijk zoeken naar een evenwicht tussen kleur en vorm, orde en chaos, impressie en expressie en herkenbaarheid en deformering. Om hiermee te kunnen experimenteren had hij het landschap nodig”.
    Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 580 ; Jacobs 2000 , vol. 6, p. 355.

    Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan het werk niet per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In prima staat.
    Zie ook de foto’s.
  • Kan zo aan de muur.

Gerard Wensma (1919-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2966 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
81 cm
61 cm
79 cm
59 cm
Starttijd:13-01-2023 om 16:36
Eindtijd:25-01-2023 om 20:56
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier