Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen

Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen kopen? Bied vanaf 150!
Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen kopen? Bied vanaf 150!Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen kopen? Bied vanaf 150!Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen kopen? Bied vanaf 150!Gerardus Johannes Ernens - Bosaanzicht bomen kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Chabo

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Gerardus Johannes Ernens (1935)
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
Lijst107 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleuren , dikke toets , goed schilderij

Gerardus Johannes Ernens (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Chabo

Lid sinds 2019
0 verkochte items
67 cm
107 cm
60 cm
100 cm

Starttijd:18-11-2019 om 20:39
Eindtijd:01-12-2019 om 22:23
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNaarden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie