Gerardus Johannes Ernens - C3945 - Bospaadje in de Winter

Gerardus Johannes Ernens - C3945 - Bospaadje in de Winter kopen? Bied vanaf 150!
Gerardus Johannes Ernens - C3945 - Bospaadje in de Winter kopen? Bied vanaf 150!Gerardus Johannes Ernens - C3945 - Bospaadje in de Winter kopen? Bied vanaf 150!Gerardus Johannes Ernens - C3945 - Bospaadje in de Winter kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Gerardus Johannes Ernens (1935)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst87 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C3945 Ernens, lo gesigneerd, bospaadje in de winter

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis. Voor meer informatie over de staat van dit werk kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Licht oppervlaktevuil, vergeelde vernis en slijtschade door de tijd. lijst: lichte slijtschade en oppervlaktevuil

Gerardus Johannes Ernens (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
67 cm
87 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:20-12-2019 om 15:55
Eindtijd:23-12-2019 om 21:54
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier