Gerbrand Frederik van Schagen - A7739 - Pramen langs de vaart - Verkocht

Gerbrand Frederik van Schagen - A7739 - Pramen langs de vaart kopen? Bied vanaf 250!
Gerbrand Frederik van Schagen - A7739 - Pramen langs de vaart kopen? Bied vanaf 250!Gerbrand Frederik van Schagen - A7739 - Pramen langs de vaart kopen? Bied vanaf 250!Gerbrand Frederik van Schagen - A7739 - Pramen langs de vaart kopen? Bied vanaf 250!
  • Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)
Jaartal1921
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
A7739, G.F. van Schagen, pramen langs de vaart, olie op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, doekmaat 40 x 60 cm, lijstmaat 45 x 65 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil, vergeelde vernis, spieraamdoorslag langs bovenzijde, deukje rechtsboven, verfverlies, zit wat los in de lijst. De lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-06-2020 om 15:40
Eindtijd:19-06-2020 om 10:39
JJB
18 jun. / 20:44
€ 200