Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Geboren
in Wormer. Woont in Amsterdam en werkt in Zaandam.
1960
Gerrit Rietveld Academie, Amsterdam
1970 Rijksacademie van
Beeldende Kunsten, Amsterdam
Prijzen
1976 Jeanne
Oosting Prijs voor de Schilderkunst
Na zijn studie aan de
Rijksacademie van beeldende Kunsten in Amsterdam vestigde hij zich
als onafhankelijk kunstenaar. Voor Volger is de tekening de meest
direkte vorm van en de kunstmatigheid waarmee de realiteit wordt
weergegeven. De hand wordt geleid door het oog en laat haar sporen na
op het papier. Voor Volger zijn altijd de vlekken tussen de lijnen
van groter belang geweest dan het lijnenspel zelf. Deze vlekken geven
zijn obsessie voor lichtwerking op de meest bevredigende wijze weer.
Het zal niet verbazen dat de lichtschaduw van Rembrandt tot één van
zijn grootste voorbeelden gerekend kan worden.
Volger bezoekt
voor zijn werken cafés in steden als Parijs, Amsterdam, Lyon en
Weimar. De architectuur van de cafés en de bedrijvigheid van de
mensen resulteren in indrukwekkende pastels en tekeningen op klein,
maar ook op zeer groot formaat.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 15-7-2021 om 23:20 |
Eindtijd | 29-8-2021 om 20:31 |