Gerda Elfring - Zeefdruk, Landschap met wilgen - Ingelijst

Gerda Elfring - Zeefdruk, Landschap met wilgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 28,00

Gerda Elfring - Zeefdruk, Landschap met wilgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Gerda Elfring - Zeefdruk, Landschap met wilgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Gerda Elfring - Zeefdruk, Landschap met wilgen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Gerda Elfring (1956)
Jaartal2002
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen63.5 cm x 62 cm (h x b)
Lijst89 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.

Administratieve code:

QQZW

Gerda Elfring (1956)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28072 verkochte items
85 cm
89 cm
62 cm
63.5 cm

Dit item is verkocht voor 28,00

Starttijd:26-03-2019 om 18:03
Eindtijd:03-04-2019 om 09:28

Kunstenaar84
3 apr. / 03:28
€ 28