Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 - Verkocht

Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!Gerdi Bouws (1951-) : Kleurenets, Abstract landschap – gesigneerd – 1975 kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerdi Bouws (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets uit 1975 van de Amsterdamse kunstenares Gerdi Bouws met een abstracte voorstelling van een landschap.

Handgesigneerd, genummerd en gedateerd met potlood.

Gemaakt in een oplage van 15 exemplaren. Dit is nr 3.

Het werk is niet (meer) ingelijst; het heeft wel een goed passe-partout en een kartonnen achterplaat.

Afmetingen: Passe-partout, 60 x 85 cm. Blad, 52 x 65 cm. Beeld, 46 x 50 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie.

Conditie: De ets is in zeer goede staat en verdient een mooie lijst.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Gerdine Linda (Gerdi) Bouws, geboren 01-04-1951 in Amsterdam, graficus.

Plaats van werkzaamheid: Amsterdam (docent aan de Gerrit Rietveld Academie).

Literatuur: Jacobs 1993.

Titel: “Landschap”.

Kunstenaar: Gerdi Bouws.

Techniek: Ets op papier.

Jaartal:  1975.

Ingelijst: Nee. Wel achter een passe-partout.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 15 exemplaren. Dit is nr 3 (staat met potlood geschreven middenonder).

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKB (De afdeling Beheer Kunstwerken Beeldende Kunstenaars Regeling (BKB) van de Dienst der Gemeentemusea Amsterdam). Het werk staat hier geregistreerd.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Gerdi Bouws (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2941 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:01-09-2016 om 21:16
Eindtijd:09-09-2016 om 21:16
Pennarts
09 sep. / 15:39
€ 50