Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen - Verkocht

Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!Gerdine Duijsens-Kroeze - Een echte nep van Dongen kopen? Bied vanaf 750!
  • Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 cm x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een echte nep van Dongen. Gekocht op een expositie van de kunstenaar in Antwerpen in 2007. Heeft in de woonkamer gehangen waar nooit is gerookt.

Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  ronp01

Lid sinds 2020
1 verkochte items
150 cm
120 cm
Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2020 om 20:16
Eindtijd:08-07-2020 om 12:21
THEO1961
07 jul. / 16:56
€ 600