FA. (5)

Gerdine Duijsens-Kroeze - Het Laatste Taartje

Gerdine Duijsens-Kroeze - Het Laatste Taartje kopen? Bied vanaf 1000!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Het Laatste Taartje kopen? Bied vanaf 1000!Gerdine Duijsens-Kroeze - Het Laatste Taartje kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  wmolenaar

Lid sinds 2021
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wegens verhuizing naar een kleinere woning moeten wij afscheid nemen van dit toch amusante en decoratieve schilderij

Verhuizing

Gerdine Duijsens-Kroeze (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  wmolenaar

Lid sinds 2021
verkochte items
100 cm
100 cm
Starttijd:02-12-2021 om 19:44
Eindtijd:16-12-2021 om 22:15
Openingsbod€ 1000
ObjectlocatieVinkeveen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie