Een zwart-wit compositie van de Panderma series uit 1978. Het werk is genummerd en handgesigneerd in potlood De afmetingen van het werk zijn: 68 x 48 - afbeelding 50 x 40.5 Foto's maken deel uit van de beschrijving
Uitgever: Edition Panderma - Carl Laszlo Basel 1978.
Bij meerdere aankopen worden deze indien mogelijk samen verzonden. Er wordt dan uiteraard maar eenmaal verzendkosten gerekend.
Zeer Goed
hele lichte beschadiging aan de rand van het werk
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-gravenhage, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00