Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Offset |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 120.5 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Zoals op de foto's te zien is, heeft het papier sporen van ouderdomsschimmel, die op de foto nauwelijks zichtbaar zijn en vooral opvallen in de witte rand van de bovenrand. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Vitoria, Spanje |
Starttijd | 2-1-2023 om 20:31 |
Eindtijd | 16-1-2023 om 19:12 |