FA. (26)

Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot)

Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Gerhard Richter - Gesigneerde druk van olieverfschilderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44018 verkochte items
Alle items van deze verkoper (441)
  • Gerhard Richter (1932)
Jaartal1991
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 77.5 cm (h x b)
Lijst87.5 cm x 107.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Offset druk van een olieverfschilderij van Richter uit 1977, getiteld Abstract painting (catalogue raisonné 429). Deze druk is door Richter gesigneerd in februari 2012 in het Dresden Albertinum Museum.

Afkomstig uit een private collectie.

Dit item valt onder de margeregeling

Gerhard Richter (1932)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44018 verkochte items
107.5 cm
87.5 cm
77.5 cm
58 cm
Sluit over 6d 22u 44m 05s
Huidig bod€ 302
Volgend minimum bod: € 322
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:27-06-2022 om 11:46
Eindtijd:09-07-2022 om 19:06
Biedingen (32)
RVZ1
gisteren / 16:06
€ 302
artsy
gisteren / 16:06
€ 282
RVZ1
30 jun. / 09:59
€ 262
nelleke1958
30 jun. / 09:59
€ 242
RVZ1
30 jun. / 09:59
€ 222
nelleke1958
30 jun. / 09:59
€ 202
RVZ1
30 jun. / 09:58
€ 180
nelleke1958
30 jun. / 09:58
€ 170
RVZ1
30 jun. / 09:58
€ 160
nelleke1958
30 jun. / 09:58
€ 150
RVZ1
30 jun. / 09:58
€ 140
nelleke1958
30 jun. / 09:58
€ 130
RVZ1
29 jun. / 22:24
€ 120
nelleke1958
27 jun. / 13:20
€ 110
RVZ1
27 jun. / 13:20
€ 101
RVZ1
27 jun. / 13:20
€ 100
nelleke1958
27 jun. / 13:20
€ 90
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 80
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 70
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 60
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 50
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 45
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 40
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 35
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 30
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 25
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 20
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 15
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 10
RVZ1
27 jun. / 13:11
€ 5
nelleke1958
27 jun. / 13:11
€ 3
RVZ1
27 jun. / 13:04
€ 1