Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst

Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 299,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Offringa - Acryl op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
Alle items van deze verkoper (259)
  • Gerrit Offringa (1943)
Jaartal1970
IngelijstIngelijst
Afmetingen64 cm x 74 cm (h x b)
Lijst68.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een enkel zeer licht oppervlakkig krasje in de verflaag.

Gerrit Offringa (1943)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36993 verkochte items
78 cm
68.5 cm
74 cm
64 cm

Dit item is verkocht voor 299,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-05-2020 om 10:22
Eindtijd:01-06-2020 om 20:28

Biedingen (29):

Lipi
1 jun. / 20:21
€ 260
hemels
1 jun. / 20:21
€ 240
Lipi
1 jun. / 20:16
€ 220
hemels
1 jun. / 20:16
€ 200
Lipi
1 jun. / 20:10
€ 190
hemels
1 jun. / 20:10
€ 180
Lipi
1 jun. / 20:09
€ 170
hemels
1 jun. / 20:09
€ 160
Lipi
1 jun. / 20:08
€ 130
hemels
1 jun. / 20:08
€ 120
Lipi
1 jun. / 10:54
€ 110
Nijhuis
1 jun. / 10:54
€ 100
Lipi
22 mei / 19:00
€ 90
Ingrid7
22 mei / 19:00
€ 80
Lipi
22 mei / 18:59
€ 70
Ingrid7
22 mei / 18:59
€ 60
Lipi
22 mei / 18:59
€ 50
Ingrid7
22 mei / 18:59
€ 45
Lipi
22 mei / 18:58
€ 40
Ingrid7
22 mei / 18:58
€ 35
Lipi
22 mei / 18:56
€ 30
Ingrid7
22 mei / 18:56
€ 25
Lipi
21 mei / 02:25
€ 20
VandeArt
19 mei / 12:27
€ 15
CARArnof6
18 mei / 15:28
€ 10
nelleke1958
18 mei / 15:28
€ 6
nelleke1958
18 mei / 15:28
€ 5
CARArnof6
18 mei / 15:28
€ 3
nelleke1958
18 mei / 12:25
€ 1