Gerrit Polder, Oude boerderij, Tekening

Gerrit Polder, Oude boerderij, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 7,00

Gerrit Polder, Oude boerderij, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Polder, Oude boerderij, Tekening kopen? Bied vanaf 1!Gerrit Polder, Oude boerderij, Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Gerrit Polder (1897-1981)
TypeTekening / Aquarel

Tekening door Gerrit Polder

Voorstelling van een oude boerderij

Losbladig, beeldmaat 36x49

Gesigneerd l.o. 'G.Polder'

Kleine beschadiging m.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:06-10-2016 om 11:47
Eindtijd:18-10-2016 om 15:47

Biedingen (5):

KunstkamerZuidoost
17 okt. / 16:23
€ 7
11556
8 okt. / 15:42
€ 5
Oversloot
8 okt. / 15:42
€ 3
11556
8 okt. / 15:42
€ 3
Oversloot
6 okt. / 14:01
€ 1