Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets - Verkocht

Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets kopen? Bied vanaf 25!Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets kopen? Bied vanaf 25!Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets kopen? Bied vanaf 25!Gerrit van der Hoef, Vogelverschrikker, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Gerrit van der Hoef (1879-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets door Gerrit van der Hoef, een van de grondleggers van de Bergense School

Voorstelling van een vogelverschrikker, boer en paard op achtergrond

Losbladig, beeldmaat 14x9, bladmaat 25x14

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'GvanderHoef' en '1940

Gemonogrammeerd l.o. 'GH'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-10-2015 om 20:51
Eindtijd:11-10-2015 om 11:51
biekartj
10 okt. / 20:32
€ 25