Frederik Teding van Berkhout - Strand van Zandvoort
Opsis Lighting - Loopy table light
Birgit Krabiell - Keizersgracht met Westertoren
Opsis Lighting - Golgi table light
Jaartal | 1951 |
Techniek | Acryl |
Drager | Karton |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 64 x 52.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 1-2-2023 om 15:26 |
Eindtijd | 11-2-2023 om 20:39 |