Gerrit Westerveld - Alpha & Omega - Verkocht

Gerrit Westerveld - Alpha & Omega kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 59,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerrit Westerveld - Alpha & Omega kopen? Bied vanaf 65!Gerrit Westerveld - Alpha & Omega kopen? Bied vanaf 65!Gerrit Westerveld - Alpha & Omega kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1092)
  • Gerrit Westerveld (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai werk dat Gerrit Westerveld maakte voor Bohn Stafleu van Lochum.

Gerrit Westerveld (1949)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
34 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 59,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 19:45
Eindtijd:14-02-2021 om 09:34
brokigablad
13 feb. / 16:50
€ 52