Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst - Verkocht

Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!Gert Strengholt - grote ingelijste litho 'Water Burght III'' in Barth lijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Gert Strengholt (1948)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen67.5 cm x 48 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25/30

Litho van Gert Strengholt getiteld 'Water Burght III'. Mooi professioneel zuurvrij ingelijst achter glas in een Barth lijst. Het geheel verkeert in perfecte staat.

LET OP! Verzending alleen mogelijk binnen Nederland, 16 euro, aangetekend 17,65

Gert Strengholt (1948)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
73 cm
83 cm
48 cm
67.5 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:02-10-2018 om 07:42
Eindtijd:12-10-2018 om 20:03
stim
09 okt. / 18:41
€ 55