Gert Strengholt, litho, 1996

Gert Strengholt, litho, 1996 kopen? Bied vanaf 39!
Gert Strengholt, litho, 1996 kopen? Bied vanaf 39!Gert Strengholt, litho, 1996 kopen? Bied vanaf 39!Gert Strengholt, litho, 1996 kopen? Bied vanaf 39!Gert Strengholt, litho, 1996 kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Gert Strengholt (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Goed werk van de hand van Gert Strengholt, afgedrukt in een kleine oplage van slechts 21 stuks.

Afmeting van het geheel is 33 x 25cm. Het werk verkeert in prima conditie.

Gert Strengholt (1948)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

594 verkochte items

Starttijd:26-03-2018 om 19:39
Eindtijd:09-04-2018 om 20:39
Openingsbod€ 39
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland