Gert Taken - Litho - 1980

Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!

Gert Taken - Litho - 1980

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!Gert Taken - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Gert Taken (1944)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/10
Litho van Gert Taken uit 1980. Nummer: 7/10. Afmetingen blad: H26 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H18 x b18cm. Het werk is middenonder, met potlood,  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Er zit op het witte gedeelte van het blad wat foxing(oxidatie vlekjes), met name bovenaan

Gert Taken (1944)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
28.5 cm
26 cm

Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 17:42
Eindtijd:30-01-2020 om 19:48

Greetvanhooydonck
27 jan. / 18:29
€ 49