FA. (2)

Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets

Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Compositie met (lui)paarden, ets kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
Jaartal1973
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Relatief groot, karakteristiek werk van Gerti Bierenbroodspot.  Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1973) en genummerd (100/100).  In goede conditie.

Afmetingen: 70cm x 60cm (blad), 50cm x 50cm (etsbeeld)

Wat kreukjes aan de randen van het blad onder en rechtsboven in de hoek maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
60 cm
70 cm
Sluit binnenkort 6u 50m 41s
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-06-2022 om 16:02
Eindtijd:04-07-2022 om 20:11