linker bovenhoek gevouwen/gescheurd.
Gerti Bierenbroodspot (geboren in Amsterdam) begon te tekenen in het atelier van haar beroemde oom Leo Gestel, een belangrijke Nederlandse modernist. Ze studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten in Amsterdam. Bierenbroodspot gebruikt archeologische werelden als uitgangspunt voor haar schilderijen, sculpturen en muurrubbers, waardoor een zeer persoonlijke visie ontstaat op een moderniteit, groots in thema en in manier van doen. Net als de schilders van een laatste Gouden Eeuw reist Bierenbroodspot elk jaar drie maanden langs de prachtige archeologische paden van het Midden-Oosten. Tijdens haar leven heeft ze gewoond en gewerkt tussen de ruïnes van drie grote woonwagensteden: Petra, Palmyra en Baalbeck. Gerti Bierenbroodspot is een vooraanstaande Nederlandse kunstenaar en werkt als schilder, beeldhouwer, schrijver en dichter.
Het werk is afkomstig uit de collectie van grote galerie.
Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving. In geval van verzending behoudt Art Dumay het recht en de mogelijkheid het glas te verwijderen zodat een goede zending te allen tijde kan worden gegarandeerd. Bezichtiging van het kavel is altijd mogelijk.
MVK21165