Gerti Bierenbroodspot: Litho, Double Pharaoh Portrait - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot: Litho, Double Pharaoh Portrait  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 45,00

Gerti Bierenbroodspot: Litho, Double Pharaoh Portrait  kopen? Bied vanaf 25!Gerti Bierenbroodspot: Litho, Double Pharaoh Portrait  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  LJS_1983

1 verkochte items
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Volledige titel: Double Pharaoh Portrait, Hatshepsut and the Queen of Punt

Techniek: Litho

Jaartal: 1985

Oplage: 122/170

Afmetingen: 56,5 x 76 cm

Gesigneerd: ja, r.o., met potlood

Staat: nieuwstaat

Ingelijst: nee

Ophalen of aangetekende verzending

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-01-2016 om 12:34
Eindtijd:24-01-2016 om 12:39
Biedingen (5)
Boobo
24 jan. / 12:30
€ 45
wjkind
24 jan. / 12:25
€ 40
Boobo
24 jan. / 12:08
€ 35
wjkind
23 jan. / 15:54
€ 30
Boobo
18 jan. / 12:45
€ 25