Wout Maters - Bronzen beeld: 1983
Paul Overhaus - nachtlandschap
Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 57/100 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is over het algemeen in een goede staat
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 18-4-2022 om 12:38 |
Eindtijd | 13-8-2022 om 9:56 |