FA. (5)

Gerti Bierenbroodspot - Pompeï

Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!Gerti Bierenbroodspot - Pompeï kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
695 verkochte items
Alle items van deze verkoper (120)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage57/100
oplage nummers op de foto's kunnen afwijken

REF:BA21619
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.
Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (27)

Lid sinds 2021
695 verkochte items
80 cm
61 cm
Starttijd:18-04-2022 om 12:38
Eindtijd:24-04-2022 om 19:54
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier