Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Gerti Bierenbroodspot - Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 54 cm (h x b)
Lijst77.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/75

Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00

Lichte golving in het blad.

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-02-2020 om 12:11
Eindtijd:01-03-2020 om 21:31
19joh56
25 feb. / 22:40
€ 70