FA. (4)

Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel

Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/75
Kenmerkend werk van Gerti Bierenbroodspot.
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per  aangetekende post toegestuurd krijgen. Het werk zit in een prima maar gebruikte lijst.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis geklimatiseerd laten opslaan.

Gerti Bierenbroodspot (1940)

Alle items van deze kunstenaar(27)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
60 cm
62 cm
Starttijd:13-03-2022 om 08:25
Eindtijd:27-03-2022 om 22:06
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier