Sonja Besselink - Ingelijst zonder titel
Ton van Kesteren - ABSTRACTIE / KLEURZEEFDRUK / 70x100cm / SIG
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Peter van den Braken - Toronto - 1958
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/75 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 25-3-2023 om 12:45 |
Eindtijd | 7-6-2023 om 7:49 |