Gertie en Charlise Bierenbroodspot, Zeefdruk, ''Ik dacht aan Afrika''

Gertie en Charlise Bierenbroodspot, Zeefdruk, ''Ik dacht aan Afrika'' kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Gerti Bierenbroodspot (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Ik dacht aan Afrika'' uit 1991 van Gertie en Charlise Bierenbroodspot

Papierformaat 56 x 76 cm, Archespapier 280 grams

Oplage 300

Handgesigneerd

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:22-05-2015 om 10:38
Eindtijd:05-06-2015 om 10:43

Biedingen (12):

kuha
5 jun. / 10:36
€ 75
Rambags
5 jun. / 10:34
€ 70
kuha
5 jun. / 10:34
€ 70
Rambags
5 jun. / 10:28
€ 65
kuha
5 jun. / 10:28
€ 60
Rambags
5 jun. / 09:44
€ 55
monschau
5 jun. / 09:44
€ 50
Rambags
5 jun. / 09:44
€ 50
monschau
4 jun. / 15:14
€ 45
Rambags
4 jun. / 11:10
€ 40
Issum
31 mei / 20:46
€ 35
Rambags
31 mei / 19:03
€ 30