Gertie Mesker - Metamorphose

Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!
Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!Gertie Mesker - Metamorphose kopen? Bied vanaf 25!
  • Gertie Mesker (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Conditie: uitstekend.
Editie: 6/30.
Afmetingen: Vel: 31 x 37 cm. Afbeelding: 18 x 27 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Gertie Mesker (1928)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28)

Lid sinds 2017
1478 verkochte items
Alle items van deze verkoper (100)
37 cm
31 cm
Starttijd:21-08-2022 om 23:25
Eindtijd:28-08-2022 om 20:17
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingWereldwijd