ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek

ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 120,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!ges. Bart ( Bart de Graaf 1946-) "portret man" olieverf op doek  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd

Schilder: Bart de Graaf ( Leiden 1946 - )
Titel/Voorstelling: stilleven
Datering: ca. omstreeks 1960/1970
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 50 x 50 cm niet ingelijst !
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (105)

2668 verkochte items

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:22-06-2015 om 14:17
Eindtijd:05-07-2015 om 21:32

Biedingen (21):

benanaevers
5 jul. / 21:25
€ 120
rdjl80
5 jul. / 21:25
€ 110
benanaevers
5 jul. / 21:21
€ 100
rdjl80
5 jul. / 21:21
€ 95
benanaevers
5 jul. / 21:20
€ 90
rdjl80
5 jul. / 21:14
€ 85
benanaevers
5 jul. / 21:14
€ 80
rdjl80
5 jul. / 21:14
€ 75
benanaevers
5 jul. / 21:14
€ 70
rdjl80
5 jul. / 21:14
€ 65
benanaevers
5 jul. / 21:13
€ 60
rdjl80
5 jul. / 21:13
€ 55
benanaevers
25 jun. / 20:40
€ 50
rdjl80
25 jun. / 20:40
€ 45
rdjl80
22 jun. / 19:31
€ 26
geertman007
22 jun. / 19:31
€ 21
geertman007
22 jun. / 18:36
€ 17
rdjl80
22 jun. / 18:36
€ 15
rdjl80
22 jun. / 14:44
€ 13
geertman007
22 jun. / 14:44
€ 11
geertman007
22 jun. / 14:24
€ 1