gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926

gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 65,00

gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!gesign. Brosens olieverf Antwerpen "Sint Pietersvliet" 1926 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd

Schilder:  F. Brosens / onbekend
Titel/Voorstelling: kustlandschap
Datering: 1926
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 60 x 50 cm niet ingelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (105)

2668 verkochte items

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:22-06-2015 om 14:33
Eindtijd:05-07-2015 om 21:33

Biedingen (17):

WelArt
4 jul. / 12:57
€ 65
Suske15
4 jul. / 12:42
€ 60
WelArt
2 jul. / 11:17
€ 55
ArtAtelier
2 jul. / 11:16
€ 50
WelArt
2 jul. / 11:16
€ 45
ArtAtelier
26 jun. / 13:42
€ 40
eddy58
26 jun. / 13:42
€ 35
eddy58
25 jun. / 21:36
€ 30
ArtAtelier
25 jun. / 21:36
€ 25
eddy58
25 jun. / 21:36
€ 22
ArtAtelier
25 jun. / 21:36
€ 13
eddy58
25 jun. / 21:36
€ 11
ArtAtelier
25 jun. / 21:35
€ 9
eddy58
25 jun. / 21:35
€ 7
ArtAtelier
22 jun. / 19:36
€ 5
Ryklav
22 jun. / 19:36
€ 3
ArtAtelier
22 jun. / 16:20
€ 1