gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel - Verkocht

gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!
gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!gesign. Nicolo di Maria - abstracte compositie 1987 - olieverf/paneel   kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Schilder:  Nicolo di Maria
Titel/Voorstelling: Abstracte compositie
Datering: 1987
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 50 x 40 cm en 62 x 50 cm ingelijst
Gesigneerd: achterzijde
Conditie : goed

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:12-06-2015 om 13:39
Eindtijd:21-06-2015 om 22:14
Biedingen (31)
171
21 jun. / 22:07
€ 225
AxelG
21 jun. / 22:03
€ 205
171
21 jun. / 21:55
€ 195
olgadebie
21 jun. / 21:55
€ 185
171
21 jun. / 21:54
€ 175
olgadebie
21 jun. / 21:54
€ 165
171
21 jun. / 21:46
€ 150
brecol
21 jun. / 21:46
€ 141
171
21 jun. / 21:44
€ 131
AxelG
21 jun. / 21:44
€ 121
171
21 jun. / 21:35
€ 111
brecol
21 jun. / 21:35
€ 101
171
21 jun. / 21:35
€ 100
brecol
21 jun. / 21:34
€ 71
AxelG
21 jun. / 21:34
€ 66
brecol
20 jun. / 21:48
€ 61
olgadebie
20 jun. / 21:36
€ 56
brecol
20 jun. / 19:33
€ 51
olgadebie
20 jun. / 17:56
€ 46
brecol
20 jun. / 17:56
€ 41
olgadebie
20 jun. / 17:56
€ 40
brecol
15 jun. / 20:33
€ 31
Renee
13 jun. / 08:42
€ 26
esthero
13 jun. / 08:42
€ 21
Renee
13 jun. / 08:42
€ 20
esthero
13 jun. / 08:42
€ 11
Renee
13 jun. / 08:42
€ 9
esthero
13 jun. / 08:42
€ 7
Renee
13 jun. / 08:42
€ 5
esthero
12 jun. / 22:12
€ 3
Welkoop
12 jun. / 19:11
€ 1