gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School - Verkocht

gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!
gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!gesignd. S.de Boer oud aquarel "kruiwagen op erf" Bergense School  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Schilder:  onbekend
Titel/Voorstelling: kruiwagen op erf
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 23 x 20 cm en 30 x 28 cm gelijst
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3048 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-06-2015 om 15:48
Eindtijd:26-06-2015 om 21:48
Biedingen (6)
reja64
18 jun. / 11:42
€ 10
Welkoop
18 jun. / 11:42
€ 9
reja64
18 jun. / 11:42
€ 7
Welkoop
18 jun. / 11:42
€ 5
reja64
17 jun. / 18:53
€ 3
Welkoop
12 jun. / 19:11
€ 1