gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 - Verkocht

gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!
gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Bauknecht "stilleven met gladiolen" olieverf 1946 kopen? Bied vanaf 1!
  • Eric Bauknecht (1929-1993)

Schilder : gesigneerd "Bauknecht"
Titel/Voorstelling : "stilleven met gladiolen en paprika"
Datering : 1946
Medium / Techniek : olieverf op doek (op board geplakt)
Maten : 50 x 40 cm en 58 x 48 cm  (ingelijst)
Gesigneerd : onder links
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:07-02-2015 om 14:09
Eindtijd:21-02-2015 om 14:14
Biedingen (19)
11303
21 feb. / 14:09
€ 120
15381
21 feb. / 14:09
€ 110
11303
21 feb. / 14:08
€ 85
15381
21 feb. / 14:08
€ 80
11303
21 feb. / 14:08
€ 65
15381
21 feb. / 14:08
€ 60
11303
21 feb. / 13:03
€ 45
Welkoop
19 feb. / 22:54
€ 40
henkepenkie
18 feb. / 16:07
€ 35
Welkoop
17 feb. / 23:47
€ 30
henkepenkie
14 feb. / 11:36
€ 25
Welkoop
14 feb. / 11:36
€ 20
henkepenkie
14 feb. / 10:37
€ 18
Welkoop
09 feb. / 20:20
€ 16
henkepenkie
09 feb. / 20:20
€ 15
henkepenkie
09 feb. / 19:40
€ 12
Welkoop
09 feb. / 19:40
€ 10
henkepenkie
09 feb. / 19:40
€ 10
Welkoop
07 feb. / 14:11
€ 1