gesigneerd Leo Gestel 1923 inkttekening opgeh met wit Rehefeld Duitsland

gesigneerd Leo Gestel 1923 inkttekening opgeh met wit Rehefeld Duitsland  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 150,00

gesigneerd Leo Gestel 1923 inkttekening opgeh met wit Rehefeld Duitsland  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerd Leo Gestel 1923 inkttekening opgeh met wit Rehefeld Duitsland  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Leo Gestel (1881-1941)

Wij kunnen de signatuur op deze tekening NIET garanderen, omdat wij daarvoor de expertise niet hebben.  Onder dat voorbehoud wordt deze tekening daarom ATP aangeboden en laten wij het oordeel graag aan U.

Gesigneerd : Leo Gestel '23 ( eveneens op oud label achterzijde )
Titel/Voorstelling: " landschap Rehefeld Duitsland "
Datering: 1923
Medium /Techniek : Inkttekening opgehoogd met wit
Maten : 60 x 50 cm (papier) en 76 x 66 cm (ingelijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:22-03-2014 om 14:17
Eindtijd:30-03-2014 om 15:57

Biedingen (27):

Tras
30 mrt. / 15:50
€ 150
Menno
30 mrt. / 15:50
€ 140
Tras
30 mrt. / 15:47
€ 130
Menno
30 mrt. / 15:47
€ 130
Tras
30 mrt. / 15:42
€ 120
Menno
30 mrt. / 15:42
€ 110
Tras
30 mrt. / 15:34
€ 100
Menno
30 mrt. / 15:34
€ 95
Tras
30 mrt. / 15:29
€ 90
Menno
30 mrt. / 15:28
€ 85
Tras
30 mrt. / 15:24
€ 80
Menno
30 mrt. / 15:20
€ 75
Tras
30 mrt. / 15:16
€ 70
Menno
30 mrt. / 15:16
€ 65
Tras
30 mrt. / 15:15
€ 60
Menno
30 mrt. / 15:15
€ 55
Tras
30 mrt. / 15:13
€ 50
Toont
30 mrt. / 15:13
€ 45
Tras
30 mrt. / 15:12
€ 40
Toont
30 mrt. / 15:11
€ 35
Menno
28 mrt. / 09:38
€ 30
pjtr
22 mrt. / 23:16
€ 25
houtsnede
22 mrt. / 23:15
€ 20
pjtr
22 mrt. / 23:15
€ 15
houtsnede
22 mrt. / 23:09
€ 10
pjtr
22 mrt. / 23:09
€ 5
houtsnede
22 mrt. / 15:28
€ 1