Geurt Busser - Wadden - Verkocht

Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 39,00

Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!Geurt Busser - Wadden kopen? Bied vanaf 39!

Geplaatst door  zi0102
FA. (1)

Lid sinds 2017
35 verkochte items
  • Geurt Busser (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie aquarel van Waddenschilder Busser.

Losbladig in zeer goede staat

Geurt Busser (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  zi0102
FA. (1)

Lid sinds 2017
35 verkochte items
29 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:09-10-2018 om 20:31
Eindtijd:21-10-2018 om 19:25
300Kunstenaars
13 okt. / 03:06
€ 39