5 Etsen waarvan 3 in groot formaat en handgesigneerd. Van twee etsen zitten er ook de ongesigneerde proefdrukken bij.
Goed
De werken zijn nooit ingelijst geweest, papier heeft wel wat miniscule vlekjes
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 30,00