Geurt van Dijk - geen titel - Verkocht

Geurt van Dijk - geen titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Geurt van Dijk (1941)
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen32.5 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
achterop staat Geurt van Dijk Brummen

ziet er goed uit.

Geurt van Dijk (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  pjvanark
FA. (2)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
39 cm
49 cm
25.5 cm
32.5 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:10-03-2019 om 09:07
Eindtijd:23-03-2019 om 10:30
Karienwalraven
23 mrt. / 09:05
€ 50