Geurt van Dijk - Litho "Scene 2"

Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!
Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!Geurt van Dijk - Litho "Scene 2" kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Geurt van Dijk (1941)
Jaartal1992
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/100
Litho van Geurt van Dijk, gesigneerd, getiteld, genummerd en gedateerd in potlood. In perfecte staat.
Verzending tussen twee platen, 9 euro, aangetekend 10,65

Geurt van Dijk (1941)

Alle items van deze kunstenaar(8) Geplaatst door  Cello1
FA. (35)

999 verkochte items
50.5 cm
65.5 cm

Starttijd:17-03-2019 om 10:25
Eindtijd:29-03-2019 om 20:32
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingWereldwijd