Gezicht op Bovenkerk door Oderwald Ingeborg

Gezicht op Bovenkerk door Oderwald Ingeborg kopen? Bied vanaf 10!
Gezicht op Bovenkerk door Oderwald Ingeborg kopen? Bied vanaf 10!Gezicht op Bovenkerk door Oderwald Ingeborg kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  laligna

1 verkochte items
  • Ingeborg Oderwald (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

ets, zeefdruk van Oderwald. Later handgesigneerd.

Landschap.

Aangeboden door Rabobank bij opening nieuw filiaal in Bovenkerk in 1982.

40 x 32

In perfecte staat, zonder lijst . Verzendkosten voor koper.

Ingeborg Oderwald (1932)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  laligna

1 verkochte items
Starttijd:23-06-2014 om 20:52
Eindtijd:07-07-2014 om 20:52
Openingsbod€ 10
ObjectlocatieNederland