GEZICHTEN Handgesigneerde Litho uit 1978 Oplage 150ex - Verkocht

GEZICHTEN   Handgesigneerde Litho uit 1978  Oplage 150ex kopen? Bied vanaf 85!
GEZICHTEN   Handgesigneerde Litho uit 1978  Oplage 150ex kopen? Bied vanaf 85!GEZICHTEN   Handgesigneerde Litho uit 1978  Oplage 150ex kopen? Bied vanaf 85!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige Kleurenlitho van Mogens Balle uit 1979

Afmeting blad  41x32 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 150ex

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:15-01-2016 om 10:20
Eindtijd:21-01-2016 om 10:20
bartvk
21 jan. / 00:32
€ 85