Giacometti, originele litho: cover van de DLM 127

Giacometti, originele litho: cover van de DLM 127 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Giacometti, originele litho: cover van de DLM 127 kopen? Bied vanaf 1!Giacometti, originele litho: cover van de DLM 127 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Alberto Giacometti (1901-1966)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie originele litho van Alberto Giacometti in de voor hem kenmerkende stijl: vanuit de losse pols al zoekende naar de juiste vorm en expressie van het menselijk lichaam.

Giacometti heeft voor galerie Maeght een serie litho's gemaakt die exclusief zijn uitgegeven in het beroemde tijdschrift 'le derriere le miroir'. Deze mooie litho  is er één van en is gebruikt als cover.

Kunstenaar: Giacometti
Techniek: litho
Jaar: 1961

formaat: 28x36cm

uitgeverij: galerie Maeght

verzendkosten: 7,50 standaard of 9,00 aangetekend. België: 14,00 euro

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:05-11-2013 om 20:28
Eindtijd:14-11-2013 om 20:28

Biedingen (6):

ARTillery
14 nov. / 20:19
€ 21
kwant
14 nov. / 19:41
€ 16
ARTillery
12 nov. / 22:04
€ 11
KOJA
7 nov. / 21:25
€ 6
king
7 nov. / 21:25
€ 5
KOJA
6 nov. / 12:50
€ 1