Giekerk

Geplaatst door  pyramos

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Harr Scheffer (1937-2016)
GesigneerdHandgesigneerd
Har Scheffer Geb. Venlo 28 augustus 1937. Woonde en werkte aldaar en in Roermond; sinds 1967 in Reuver. Leerling van de Akademie voor Industriële Vormgeving te Eindhoven (gaf daar later ook les) en van de Grafische School te Roermond. Onderwerp ‘leven om mijn heen’, veel landen, abstrakt-figuratief, emoties van het dagelijks wereldgebeurn. Lid van ‘Kyra’, Noord-Limburgse Kunstenaarsvereniging. Werk in openbare en particuliere gebouwen. (Scheen) ‘Giekerk’ Linosnede 12/ 31 Eigen druk Gesigneerd r.o. met pseudoniem Hari Ronkenstein 1985 30 x 35 cm ingelijst

goede conditie

Harr Scheffer (1937-2016)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  pyramos

verkochte items
Starttijd:15-07-2011 om 16:00
Eindtijd:23-07-2011 om 16:00
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieNederland