Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden - Verkocht

Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!
Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!Gien Brouwer - Plasgezicht met eenden kopen? Bied vanaf 165!
  • Gien Brouwer (1944)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
Lijst62 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi werk van Gien brouwer.

Gien Brouwer (ook Gien van de velden genoemd) is geboren 23 maart 1944 te Waddinxveen
De kunstschilder Gien Brouwer woont en werkt in de omgeving van Utrecht. In Rotterdam volgde hij de kunstacademie waarna hij privéles kreeg van Hermanus Jozef Wijngaard.

Zijn grote liefde is schilderen met olieverf op linnen in naturalistische tinten. Deze techniek beheerst hij volledig. Hij maakte ook plastieken voor universiteiten. De thema's waar hij voor kiest zijn voornamelijk Hollandse landschappen, zoals polder-en rivierlandschappen.
Zijn schilderijen geven dan ook het juiste beeld van een echt Hollands landschap met een dreiging in de lucht of een zomerse dag.

De lijst heeft enkele gebruikssporen.

Gien Brouwer (1944)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
679 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
72 cm
62 cm
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 189,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-01-2020 om 20:44
Eindtijd:09-02-2020 om 19:30
Sanjen
28 jan. / 17:17
€ 165